טראנס

 

שף פרטי לאירוע מסיבת רווקים

 

 

 

מסיבת רווקים, מהווה את הרגע שלפני החתונה בו, החתן לעתיד חוגג עם החברים את החופש לפני ההתחייבות הכרוכה בנישואין, כאשר באם מדובר בחברה שאוהבים אוכל גורמה, כדאי להזמין שף פרטי לאירוע עם הזמנה של קייטרינג לאירועים שיהפוך אותו לבלתי נשכח.

כמה ימים לפני החתונה, החברים של החתן לעתיד עורכים בילוי משותף שמטרתו להשתחרר מעט מהלחץ שיש סביב החתונה, מההתרגשות ולקחת פסק זמן לפני שעומדים תחת החופה ונכנסים לקראת מסע חיים משותף, השונה באופן מהותי מחיי הרווקות ההוללים, ואשר מצריך לקיחת אחריות ושינוי תפיסה של חיים זוגיים וחיי משפחה.

כל מי שמעריך אוכל איכותי עשוי למצוא ברעיון של הזמנת שף פרטי לאירוע מסיבת הרווקים, את החגיגה האופטימלית, שכן הישיבה המשותפת סביב השולחן, עם אוכל שמכין במיוחד, באותו הרגע, שף אינו דומה לשום חוויה אחרת, וזאת במיוחד באם בוחרים את אחד השפים המובילים והמפורסמים שכל מנה שהוא מכין מרגשת ושונה.

הארוחה יכולה להיות חלק מיום של בילוי או עיקר היום, תלוי בתקציב ובזמן העומד לרשות החברים החוגגים, שכן, ככל שהשף מפורסם יותר, כך תהיה עלות הארוחה בהתאם, עם זאת, כיוון שמדובר באירוע חשוב, כדאי להשקיע את הכסף בשף ידוע וכך למנוע אכזבה או תקלות בלתי צפויות וליהנות מארוחה מושלמת.

איזה אוכל כדאי להזמין במסיבת רווקים?

הדבר החשוב ביותר הוא לבחור את האוכל האהוב ביותר על החתן לעתיד, ואת זאת אפשר לברר מראש, עם שאר החברים והמשפחה, כדי למנוע מצב בו תביאו לאירוע שף מפורסם וידוע אך זה יכין מנות שאינן עונות על הטעם האישי של בעל השמחה, וכל המסיבה תיפגם רק בשל כך ולכן לא כדאי לפספס את האירוע רק בשל עניין פעוט אך חשוב זה.

בנוסף, צריך לוודא כי החתן לעתיד לא יאכל הרבה באותו היום, כדי שהוא יהיה מוכן לסעודה של מנות רבות, כמו גם באם מתכוונים לצרף לארוחה משקאות אלכוהוליים, כדאי יהיה שהתפריט יכלול אוכל שמתאים לשילוב בין סוג היין שמוגש בארוחה לבין האוכל עצמו, כך שכל החוויה כולה מבחינה קולינרית תהיה במיטבה.