טראנס

 

שלבים לבחירת גן אירועים

כאשר אהתם מתכננים חתונה ישנם הרבה מאוד דברים שאתם צריכים להסדיר. תכנון חתונה זו משימה בכלל לא פשוטה ורצוי שתדעו זאת מראש. ככל שתהיו יותר מוכנים לאשר עומד לבוא, כך תוכלו להיערך לכך מבחינה נפשית ולא לריב כאשר ויכוחים והיעדר הסכמה יתעורר. אחד הדברים המרכזיים שיש להחליט לגביהם כאשר מתחתנים הוא מיקום החתונה. האופציות המרכזיות הן או גן אירועים או אולם אירועים. לכל אחת מהאופציות יש יתרונות וחסרונות כאשר הטרנד כיום הוא להעדיף חתונה בגן אירועים. להלן מספר שלבים לבחירת גן האירועים המושלם.

שחב ראשון- סקירת השוק

התחום של גני האירועים מספק הרבה מאוד תחרות וישנן אופציות רבות המוצעות. הגנים שונים זה מזה בסגנון, ברמת היוקרה, במחיר, במיקום ובפרמטרים שונים. לפני שאתם מסתכלים על אתר שניים, מתלהבים וסוגרים את הגן, כדאי שתלמדו את השוק ותבינו מה האופציות הפתוחות בפניכם. הקלידו "גני אירועים" במנוע החיפוש של גוגל ותקבלו מיד שלל אופציות איכותיות. מבין האופציות הללו סרקו את האתרים, תבדקו איזה סוגי גנים מוצעים ורק לאחר מכן תוכלו לקבל החלטה מושכלת. מבלי לדעת מה האופציות החלופיות אדם תמיד יתהה מה היה קורה לו בחר אחרת.

שלב שני- עסקת חבילה

ישנם גני אירועים רבים, כמו גם אולמות העובדים עם נותני שירותים מסוימים, לאורך זמן ובצורה טובה. הכוונה היא שיכול להיות גן אירועים מסוים העובד עם חברת קייטרינג מסוימת, מציע את חברת הדי.גי, עובד עם צלם ספציפי ועם חברת משקאות וברים. אתם מוזמנים לבדוק את השירותים הללו ולראות האם הם לרוחכם. אם האולם אותו בחרתם הוא יוקרתי ויפה, רוב הסיכויים שנותני השירותים איתם החברה עובדת הם באותה רמה ובאותו האיכות. לכן, בדקו את נותני השירותים הללו וראו האם הם לרוחכם. היה וכן, חסכתם מעצמכם את התיאום בין בעלי המקצוע ויתר על כן חסכתם את החיפוש אחר חברת הקייטרינג, הצילום, המוזיקה, הבר האלכוהולי, ויתר נותני השירותים.

שלב שלישי- סגנון אישי

יש אופציות רבות של גני אירועים, כפי שכבר למדנו להכיר. לכל גן יש את הסגנון שלו ואת הדרך בה הוא מעוצב. ישנם גנים הממוקמים בתוך פרדס, אחרים בתוך חוות סוסים ויש גנים שנמצאים למרגלות הים. המבחר הוא גדול מכך וכל זוג צריך לאחר בחינת השוק לראות איזה סגנון מתאים לו ולקהל היעד של האירוע.