טראנס

 

פול מון בקופנגן (איסט ליין)

כותב: איסט ליין

מסיבת פול מון בקופנגן.

פעם בחודש זה קורה – מסיבת פול מון בקופנגן, המסיבה המפורסמת ביותר בכל דרום מזרח אסיה, מקור לסיפורים, מיתוסים ואגדות, אטרקציה המושכת אליה עשרות אלפי מטיילים מכל העולם וחוויה של פעם בחיים.

מסיבת פול מון בקופנגן, כשמה כן היא, מתרחשת באי קופנגן אשר בתאילנד. המסיבה המפורסמת מתרחשת אך ורק כאשר בשמיים יש ירח מלא ומכאן שמה – מסיבת פול מון בקופנגן.

מסיבת פול מון בקופנגן מתרחשת בחוף הסאן רייז המפורסם החלק של האי שנקרא האד-רין. רצועת החוף היפהפיה והגדולה הופכת להיות רחבת ריקודים עצומה כאשר עשרות אלפי צעירים מציפים את החוף על מנת לחגוג עם אור הירח הגדול התלוי מעל.

מסיבת פול מון בקופנגן היא מסיבה שכל אחד יכול למצוא בה את מקומו. לאורך החוף מוקמים דוכנים ועמדות המנגנות סוגים שונים של מוסיקה – טראנס, אלקטרוני, רוק ודאנס. החוגגים עוברים ממקום למקום לאורך החוף, רוקדים ונהנים עד אור הבוקר.

מסיבת פול מון בקונפגן היא הזדמנות לעשות דברים שבדרך כלל אנחנו לא עושים. לאורך החוף וגם ברחובות הסמוכים ישנם דוכנים המוכרים שתייה במחירים זולים וצבעי גוף זורחים. במהלך המסיבה, אפשר לראות את הצבעים זורחים בשלל צבעים וזה ללא ספק מראה מרהיב.

עוד לפני תחילת מסיבת פול מון בקופנגן ניתן לחוש כי ברחובות האי יש תכונה מיוחדת. החברים מתאספים יחדיו ומתחילים את החגיגה כבר בערב. המסעדות והפאבים מתמלאים בצעירים נרגשים והאווירה פשוט מחשמלת. מכל האיים הסמוכים לקופנגן מגיעים תיירים במעבורות מיוחדות והאי מכפיל את אוכלוסייתו.

מסיבת פול מון בקופנגן היא חגיגה לטבע וליופיו של הירח החוף נצבע באור כחול והירח נראה קרוב מתמיד. תוכלו גם להניף פנסי אש מיוחדים לאוויר ולהוסיף לפסיפס הצבעוני במהלך הלילה.

אבל בעיקר, מסיבת פול מון בקופנגן היא הזדמנות לחגוג, ובגדול. במשך כל הלילה, אתם ועוד עשרות אלפי צעירים נהנים מתפאורה מרהיבה, מוסיקה נהדרת ומפגש נדיר של תרבויות ואנשים מכל העולם. ישראלי רוקד ליד אנגלי, אוסטרלי ואיטלקי חולקים סולידריות משותפת.

כדי להגיע למסיבת פול מון בקופנגן יש להגיע ראשית לבנגקוק ומשם להתחיל את המסע באוטובוס, או בטיסה לאי קוסומוי ומשם מעבורת לקופנגן. בחברת איסט ליין מכירים את התאריכים המדויקים בהם יש ירח מלא ותופרים לכם טיול שינחית אתכם בדיוק בזמן לחגגיגה הגדולה.

לפרטים נוספים צרו קשר...איסט ליין 035350095

 

/article/94049/פול-מון-בקופנגן-איסט-ליין

קרדיט המחבר

איסט ליין המומחים למזרח

www.eastline.co.il

035350095