טראנס

 

טרייבל דאנס מארח את סי מאוסטרליה במסיבת לייב-טראנס וירטואוזית

נכתב על ידי:לילה בן הרוש

15.4.09

בארבי- ת"א

טרייבל דאנס מארח את סי מאוסטרליה במסיבת לייב-טראנס וירטואוזית ומהפנטת שתשאיר אתכם פעורי פה!

שני ענקי הטארנס האורגני סיימון מולובי ואמיר יעקובי יחד על הבמה במפגש פסגה בבארבי, במופע פורץ גבולות ומהפנט של מוסיקה וחוויית ריקוד טוטאלית.

טרייבל דאנס" הינו הרכב טראנס אורגני המנגן

מוסיקת טראנס אשר מופקת באמצעות כלי נגינה טבעיים: כלי הקשה, תופים רבי עוצמה, דיג'רידו- ענף עץ חלול שנושפים דרכו ושירה עם קול שמימי, ללא אמצעים אלקטרונים. הכלים הטבעיים יוצרים מוזיקה הגורמת באופן טבעי לשמחה ומביאה את הקהל למצב תודעתי בו חווים רמות שחרור עמוקות ורוגע. הטרייבל דאנס נולד לפני שנתיים וחצי והינו מפגש אנושי, בו הקהל והמוסיקאים יוצאים למסע משותף אל מחוזות בלתי ידועים, דרך חווית ריקוד טוטאלית וסוחפת.

מופעי הטרייבל דאנס נהפכו לתופעה בתרבות המוסיקה והריקוד בישראל כאשר הוא סוחף עשרות אלפי בישראל שבאים להינות מהחוויה המיוחדת הזו.

חוויה של ריקוד שבטי "טראנס אורגני" - חוגג חודש מופלא של מוזיקה וריקוד, המעניק הזדמנות נדירה להינות מחוויה חזקה ומרגשת של ריקוד סוחף , אי אפשר להבין את זה עד שחווים את זה.

בשנים האחרונות מתפתחת תופעה חדשה בתחום המוזיקה וריקוד מוזיקת

טראנס אורגני, שהיא למעשה תחייה של הטראנס השבטי הקדום.

בז'אנר זה תופסים שוב כלים אקוסטיים את התפקיד המרכזי ביצירת המוסיקה הקצבית, שהייתה בשנים האחרונות נחלת האמצעים האלקטרוניים.

הטראנס האורגני הינה מוסיקת טראנס שמופקת מכלי נגינה אקוסטיים כמו כלי הקשה ודיג'רידו(כלי נשיפה אוסטרלי), ונשמעת כמו מוסיקה אלקטרונית

הטראנס לייב המכונה גם טראנס אורגני הינו ז'אנר מוסיקלי שתופס תאוצה אדירה בישראל.

חגיגה חוצת גבולות צריך לראות ולחוות בכדי להבין את מימדי התופעה התרבותית-מוזיקלית שמתפתחת בשלוש שנים האחרונות וסוחפת אחריה אלפי אנשים .

אמיר יעקובי מייסד הטרייבל דאנס בארץ מארח את סי אמן הדיג הגדול בעולם למופע שידהים אתכם ויגרום לכם לרצות עוד.

סיימון מולובי- הידוע כסאי חבר בהרכב האוסטרלי Wild Marmalade. מנגני הדיג'רידו המובילים בעולם, משתף פעולה עם הקרקס הידוע Cirque du soleil , בעל כריזמה ויכולות נגינה המפעימות עשרות אלפי אנשים בפסטיבלים ומועדונים באוסטרליה, יפן, איביזה וברחבי העולם. אמיר יעקובי- אמיר יעקובי- מתופף פורץ מוסכמות, יוצר ומנגן בהרכב הטרייבל דאנס שסוחף באופן חסר תקדים אלפי אנשים ברחבי הארץ. זכה לתגובות נלהבות באירופה ובארה"ב.


אורח מיוחד אודי בן כנען( שבע, מטבוחה)

המשך מסיבה עם Dj Darwish

יום ראשון 12.4.09

במסגרת פסטיבל "זורבה אביב

15.04.09

יום רביעי, 21:30
בארבי, קיבוץ גלויות 52, ת"א

כרטיסים: 65 ₪ במכירה מוקדמת, 75 ₪ במקום

טל' להזמנות ובירורים: 052-6861212

פרטים אודות כותב המאמר

מקור המאמר: אקדמיקס - ספריית המאמרים של ישראל