טראנס

 

ליצנים ליום הולדת

 

 

 

אין כמעט ילד שלא צוחק למראה של ליצן מאופר ושמח, ולכן הרעיון של הזמנת ליצנים ליום הולדת הוא תמיד מוצלח, כאשר חשוב שהליצן יהיה כשרוני במיוחד ויגרום לילדים להישאר מרותקים למשך זמן רב.

נדמה כי, אחד המופעים שכל ילד קטן ישמח שיהיה ביום ההולדת שלו אלו ליצנים, השמחה והיכולת שלהם לעשות שטויות שילדים אוהבים, גורמת לכל אירוע יום הולדת להיות משעשע במיוחד, ולכן באם אתם רוצים לשמוע את צחוקם של הילדים מתגלגל, כדאי יהיה להזמין ליצנים שיהפכו את יום ההולדת לחוויה מהנה.

באם עושים חיפוש באינטרנט של ליצן או ליצנית מגלים, כי ישנם ליצנים רבים בתחום זה וקשה לבחור מבניהם את זה המתאים ביותר, ולכן לפני שאתם מזמינים את אחד מאנשי המקצוע ליום ההולדת של ילדכם, כדאי יהיה להתייעץ עם חברים קרובים ואולי לקחת מישהו שהם מכירים והיו מרוצים ממנו וכך למנוע הפתעות בלתי נעימות.

אירוע יום הולדת משותף – הדרך לחסוך בעלויות

כל אירוע יום הולדת, ולו הקטן ביותר כרוך בעלויות כספיות, שכן יהיה עליכם בנוסף לתשלום עבור הליצנית או הליצן לשלם על האוכל ואולי גם על המקום עצמו באם, אתם לא עורכים את האירוע בבית שלכם, ולכן במידה ואתם מגלים כי העלויות גבוהות מכפי שתכננתם, תוכלו לשתף את יום ההולדת עם עוד ילדים שחוגגים באותו זמן.

ככל שמדובר בילדים קטנים, לא תתקלו בשום בעיה לערוך להם את יום ההולדת עם כמה חברים, החוגגים אותו באותו חודש או שבוע, וכך יחד עם ההורים האחרים, תוכלו לחלוק בעלויות ולהזמין אף כמה פעילויות ולא רק את אותם ליצנים שרציתם או לבקש מהם מופע שהוא יותר ארוך ומושקע.

חשוב שהתכנון בינכם ההורים, יהיה מסודר עד הפרט האחרון, כך שכולם ירגישו שהם משלמים באופן שווה לגמרי ולא תיווצר אי נעימות מסוימת, ולכן כדאי שאחד מההורים יהיה אחראי על התשלומים וירשום כל הוצאה אחרי קבלת הסכמה של כולם לאותה עלות, כמו גם ינסה למצוא דרכים לחסוך ולא יבחר באופציה הראשונה שהוא מוצא.