טראנס

 

כיצד תבחרי את שמלת הכלולות שלך?

רגע בחירת שמלת הכלה ולבישתה הינו רגע מרגש, משמח ומלחיץ עבור כל אחת. בין אם ציפית לרגע זה שנים רבות ובין אם זה נחת עליך במפתיע, שמלת הכלה הראשונה שתמדדי תגרום לך ללא ספק להרבה פרפרים בבטן. ההתרגשות הרבה בנוסף לתקווה שזאת תהיה הפעם היחידה שתלבשי שמלת כלה בחייך גורמת לבחירת השמלה להיות החלטה לא פשוטה בכלל. אל אף הקושי שבקבלת ההחלטה, כדאי לא להפוך את בחירת השמלה למסע אינסופי שעשוי לבסוף להיות מאוד מתיש ומייגע. כיצד תוכלי לבחור את השמלה בצורה קלילה ומהנה?

מלוות

לחלוק את הבחירה ביחד עם אנשים שקרובים לך זה תמיד יותר נחמד, אל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בבחירה משמעותית וקשה. בחרי לך מלוות קרובות לך אשר את סומכת על טעמן ונוח לך לבלות במחיצתן. אימהות רבות שמחות להצטרף לבחירת השמלה וזה בסדר, גם עבורן זה רגע של פעם בחיים. יחד עם זאת מוטב לא לבחור מלוות רבות מדי משום שלרוב ככל שרבים האנשים כן רבות הדעות.

סגנון

עייני בעלונים של שמלות כלה ובחרי את הסגנון האהוב עליך. התמקדות בסגנון אחד תוכל לצמצם לך את האפשרויות הכמעט אינסופיות. ישנן נשים שתכננו כל חייהן איך שמלתן צריכה להיראות ולכן כל שעליהן לעשות הוא למצוא שמלה בדיוק כזאת. לא פחות קשה היא הבחירה עבור אלה שמעולם לא דמיינו איך תראה שמלת הכלה שלהן.

תקציב

חתונה היא אירוע מרגש ומשמח אך גם אירוע שעולה מזומנים רבים. חשבי על התקציב שברצונך להקדיש לשמלה ותכנני עד כמה את מוכנה לחרוג עבור השמלה המושלמת. הבחירה שלך צריכה לנוע בין החלום על ערב אחד שקורה פעם בחיים ובין האפשרויות הממשיות העומדות בפניך.

יותר זה פחות

כמאמר הפגם הידוע: יותר זה פחות. ככל שתראי יותר שמלות כלה כך יקשה עליך להחליט איזה שמלת כלה לבחור, צמצמי את עצמך למספר מוגבל של חנויות בהם את מתעדת לבקר. עדיף לא לחרוג ממנהג זה אלא אם כן את מרגישה שעוד לא ראית את השמלה המיוחלת. אחרי הכול בחירת שמלה אינה מדע מדויק ותחושת הבטן שלך בעת לבישת השמלה תוביל אל הבחירה הנכונה.