טראנס

 

טיפים שונים בנושא של חתונה בטבע

 

 

 

בני זוג שרוצים להתחתן רוצים במקרים רבים לערוך את חתונתם במקום יפה. הטבע הוא המקום הכי יפה שקיים. יש בו אווירה, ירק ונוף ואין בו כמעט מבנים מבטון. יש זוגות שמחפשים פשרה ועורכים את האירוע בגן אירועים שממוקם בתוך הטבע. יש כאלו שהולכים עוד יותר רחוק ורוצים טקס ממש בתוך הטבע במקום שאין בו תשתיות של  בני אדם. הם יודעים שהם צריכים להביא את התשתיות למקום.

 

צריך לבחור מקום

 

בני זוג שרוצים חתונה בטבע צריכים למצוא חברת הפקה שבנויה לתת את השירות הזה. הם צריכים למצוא מקום שבו תהיה גישה למשאיות ולמכולות של המפיק . ללא זה יהיה קשה להביא גנראטורים, שירותי שדה, מקררים, ציוד מטבח, ציוד להקמת במות, גדרות, גופי תאורה ועוד דברים כבדים שנדרשים.הם צריכים גם לבחור מקום יפה לטקס החופה.מול הנוף או מול הים ועוד.

 

צריך למצוא חברת הפקה

 

לא כל חברת הפקה מסוגלת להרים אירוע כזה. יש צורך בידע מוקדם, בהרבה ניסיון ובציוד מיוחד. צריך לחשוב על הרבה דברים  חשובים וקטנים. דברים שעליהם לא חושבים באולם אירועים מסודר כי הם מובנים מאליהם. המפיק צריך לעבוד על פי רשימות מוקדמות, ועל פי סדר מסוים, אחרת כל העבודה תשתבש. הוא צריך לערוך סיור מוקדם אחד לפחות באתר על מנת לראות אותו ולתכנן את האירוע.

 

צריך לתכנן את הקמת המקום

 

צריך לראות את המקום ולהחליט איפה למקם כל דבר. היכן יהיו בשולחנות והכיסאות, היכן יהיה טקס החופה, במת הריקודים ועוד. הכול צריך להיות מתוכנן על פי רצון הלקוחות ועל פי תכנית הערב. במידה ויהיו מצגות או קליפים צריך לארגן את הציוד הדרוש לכך. לריקודים צריך להכין במה מיוחדת וכן הלאה.

 

צריך להזמין קייטרינג טוב

 

צריך להזמין קייטרינג שמתאים לאירוע בטבע. התפריט צריך להיות מגוון אבל מתאים לסוג כזה של אירוע. בכל מקרה יוגשו מנות פתיחה, מנות עיקריות, מנות קינוחים. השף שמכין את האוכל ידאג למנות מיוחדות.

 

צריך לנהל את האירוע

 

כל האירוע צריך להיות מנוהל על ידי מנהל ההפקה או מנהל האירוע. בשטח יכולות להיות תקלות בלתי צפויות. צריך להיערך אליהם מראש, ולפתור אותן במהירות