טראנס

 

טיח צבעוני

תפקיד פונקציונאלי ועיצובי

עבודת הטיח הינה עבודה בסיסית אשר דרושה לכל מבנה אך כאשר מדובר על טיח צבעוני נפתח לו חלון אל מגוון אפשרויות עיצוביות. לטיח הצבעוני יש שתי מטרות מרכזיות- המטרה של מריחת 2 השכבות הראשונות היא לחזק את המבנה ולאטום את קירות הבית והמטרה השנייה היא לצור מראה אסתטי ומרשים. באמצעות הטיח הצבעוני ניתן להעניק לכל חלל- בין אם מדובר על בית פרטי חדש, בית משופץ, קליניקה או משרד את המראה הרצוי.

 טיח צבעוני אקרילי מתאים לחיפוי קירות חוץ וחיפוי קירות פנים. באמצעותו, ניתן לשלוט ברמות הטקסטורה ולצור גיוון באמצעות צבעים שונים. על ידי בחירה בבעל מקצוע מנוסה, ניתן לקבל את התוצאה הרצויה- אפשר לצור מראה של בית חדיש ויוקרתי, אפשר לצור חלל בעל אווירה דרמטית, אפשר לעצב בית בסגנון עתיק ולבצע שיוף ייחודי אשר יגרום לקירות להראות שרוטים ועוד. המבחר הנרחב מאפשר לכל אחד למצוא את הסגנון המתאים לו ולקבל את האווירה הרצויה.

במה תלויה הצלחת העבודה?

הצלחת העבודה תלויה בחומר הנרכש, בעבודת המריחה, בעבודת העיבוד ובטקסטורה המבוקשת. כדי לבצע את המלאכה בצורה נכונה יש להשתמש בכלי עבודה מתאימים ולכן יש לפנות אל בעל מקצוע איכותי. כאשר בוחרים אם בעל המקצוע יש לבחון את ניסיונו בהכנת טיח צבעוני בסוג הנבחר. כמו כן, רצוי לצפות בעבודות שביצע אותו בעל מקצוע בבתים אחרים ולהיעזר בשירותיו רק לאחר קבלת המלצות. נוסף על כך, יש לבחור בחומרים המתאימים. גם במקרה זה יש לגשת לחברה או לחנות וותיקה אשר מספקת טיח צבעוני איכותי.

שלל צבעי הקשת

מה שמתאים לכם

אם אתם מעוניינים לרכוש טיח צבעוני, אתם מוזמנים להגיע אל החברה שלנו. שמה של החברה הינו- חברת אייפל. החברה קיימת מזה 50 שנה ומעלה ומעניקה שירותים למגוון לקוחות מרוצים, ביניהם מספקת החברה שירות לכ- 875 חנויות ומייצאת מוצרים לחו"ל.

אם אתם מעוניינים לקבל שירות מקצועי וליהנות מבחירה נרחבת של מוצרים אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך האתר של אייפל המומחים לטיח צבעוני