טראנס

 

חינה

אז החלטתם לערוך טקס חינה. קודם כל מזל טוב. אין כמו חינה טובה כדי להכין את החתן והכלה ליום נישואיהם הקרב ובא. טקס החינה משמש בתרבויות צפון אפריקה ובעדות המזרח כמעין קדימון ליום החתונה ומשמש עבור החתן והכלה כטקס חברתי בו הם מביעים את כוונתן להתחתן קבל עם ועדה וזוכים לתמיכה מצד משפחותיהם. זהו טקס יפהפה אשר משתנה מעדה לעדה ומשקף עבורנו את היופי שבנישואים. אם בעבר היה נהוג לקים טקס זה לחוד עבור החתן והכלה כיום נהוג לקיים א הטקס במשותף ועל כן גם אנו רואים כי רבים בוחרים להקל על עצמם את תכנון הטקס רב המשתתפים שהחינה הפכה להיות על ידי שימוש בחברת הפקות. כה נפוץ מנהג זה עד כי אנו רואים לא מעט חברות הפקה אשר קמו במטרה לתת בדיוק את השירות הזה והן מתמחות דווקא בו. כיצד אם כן, בוחרים חברת הפקה לצורך אירוע חינה ? הנה כמה טיפים:

  1. חברה מתמחה – כאמור יש חברות המתמחות בדיוק בסוג זה של אירוע. הן עדיפות על פי רוב מחברות הפקה כלליות יותר משום שהן מכירות את הניואנסים הייחודיים לסוג זה של אירוע ומצוידות טוב יותר להפיק אירוע מרגש ובעל משמעות.
  2. מוצר כולל – מוטב לבחור חברה אשר מציעה את כל מה שצריך ולא רק חלק מהשירותים על מנת שהתיאום בין השירותים השונים הנדרשים בערב כזה (אולם, תקליטן, צלם, סידורי חניה, הסעדה, בידור ועוד) יהיה חלק וללא תקלות.
  3. מחיר – אין ספק שעם התחרות של היום על כיסו של הלקוח אין סיבה לשלם מחיר מופקע. מצד שני חשוב גם לא לבחור בחברה שמציעה את המחיר הזול ביותר משום שכדי להציע מחיר זול צריך להיות יצירתי אולם כדי להציע את המחיר הזול ביותר צריך להגזים בחיסכון ואתם לא מעוניינים בכך בערב החשוב שלכם.
  4. אווירה – זה אולי הדבר החשוב ביותר. צריך לראות שחברת ההפקה מגיעה ממקום של תשוקה למקצוע ולא ממקום של עסקים נטו. רק כך תוכלו לקבל את המרכיב הסודי ההופך כל ערב כזה למושלם והוא אווירת השמחה והשלמות הנחוצים כל כך.