טראנס

 

חיי לילה בפראג, לא עוצרים לרגע

מאת סיסיטי

בעיר פראג יש חיי לילה עשירים, שמחים ומגוונים אשר יכולים להציע את הסוג הנכון של בידור לכמעט כל מטייל ונופש המגיע לעיר. פראג חיי לילה הם שם נרדף לשמחה, ריקודים ומוזיקה טובה בעיר הנפלאה הזו. בעוד פאבים ומסעדות סגורים בדרך כלל באזור חצות הלילה, ברים ומועדונים רבים נשארים פתוחים או נפתחים למבקרים בשעות הלילה המאוחרות. פראג למטייל המחפש חיי לילה מציעה מגוון רחב של אפשרויות החל מריקודים במועדונים הנחשבים ביותר בעיר ועד הופעות מוזיקה משובחות בבארים ובפאבים הפזורים בכל רחבי העיר.

 

 

 

בין אינספור המועדונים הנמצאים בפראג ומציעים מסיבות קונספט שונות מדיי ערב, מוזיקה הנעה החל משנות ה-60 ועד טראנס ואלקטרוני של היום מומלץ לבקר במספר מועדונים שמבטיחים חוויה שונה ואיכותית.

 

המועדון המומלץ הראשון הוא מועדון הרוקסי בפראג (Roxy). מועדון ענק ואיכותי אשר החל משנת 1993 נחשב לאחד המובילים בעיר. מהופעות חיות של מיטב ההרכבים ועד מסיבות טכנו, האוס, טראנס ורייבים למיניהם הכול ניתן למצוא במועדון איכותי זה.

 

מועדון ה- Lucerna בפראג מציע חוויה של בר צעירה ותוססת עם מסיבות וידאו וקונספט. המוזיקה נעה בין שנות ה-80 ועד היום והמקום מומלץ במיוחד לפתוח בו את הערב.

 

 

 

למחפשים חיי לילה בפראג רגועים יותר עם קצת מוזיקת ג'אז ישנם מספר מקומות בעיר שכדאי לבקר. מועדון ה- Ungelt הנמצא ממש בלב ליבה של העיר מציע הופעות חיות של הרכבים שונים ביניהם הרכבי ג'אז ופופ בין לאומיים.

 

עוד אופציית ג'אז מומלצת בפראג היא ה jassboat. אוניית הג'אז מציעה ערב קסום של מוזיקת ג'אז על אונייה השטה על מימיי נהר ה- Vltava. חוץ מערב רומנטי על הספינה הכולל ארוחת ערב ומוזיקה טובה, הנוף של פראג הנגלה מהספינה בלילה מושלם ישאיר אתכם עם החוויות הטובות ביותר מטיול מושלם.

 

 

 

בברכת תבלו ותיהנו בפראג,
צוות אתר SeeCity.

אתר SeeCity, כל האירועים, הפסטיבלים וה"פאן" בעולם באתר אחד. מזג אוויר, מפות, המלצות, טיפים, מדריכים ועוד...
עולם של אטרקציות מחכה לכם בפנים, היכנסו עכשיו.

מקור המאמר: www.articles.co.il מאמרים.