טראנס

 

ברוכים הבאים למסיבה האלקטרונית.... שלכם!

 

 

 

הקיץ בפתח והדבר האחרון שמתחשק לכם הוא לבלות עוד ערב שגרתי בבית או יציאה לעוד מועדון עם אותה מוסיקה סטנדרטית? הדבר המומלץ הבא הוא לקחת את העניינים לידיים ולהביא אותה במסיבה כמו שרק מוסיקת טראנס איכותית יכולה להתניע ערב בלי סלקציות ועם האנשים שאתם רוצים לראות.

 

מסיבת הטראנס של הקיץ  יוצאת לדרך!

 

 

אז מה אתה עושה בחיים? DJ במסיבת אוזניות

 

כמה אפשר לסבול ממסיבות המתפזרות ש 12 בלילה כאשר המסיבה רק התחילה ב 23:30 אחת המסיבות היותר שכיחות היום באירופה וכעת גם במרכז חיי הלילה הישראליים ניתן למצוא מסיבות אוזניות המוניות ומסיבות פרטיות המונחות על ידי תקליטן וניתנות לשליטה על ידי בעל האוזניות עצמן. גם נהנים ממסיבת טראנס בווליום גבוה. מסיבת הקיץ החמה ביותר רק מחכה להיפתח. מסיבת אוזניות ניתנת להתאמה למגוון רחב של אוכלוסיות וסגנונות מוסיקליים במיוחד לאוהבי מוסיקת טראנס בקצב מוגבר שלא מתאים להם להפסיק לחגוג בחצות.

 

 

מסיבת טראנס סגורה

 

מקומות רבים ברחבי הארץ מאפשרים סגירת אירועים פרטיים לצורך ארגון מסיבות פרטיות, מסיבות גיבוש, מסיבות גיוס ושחרור פרטיות ועוד. בחרו לכם מקום הנמצא הרחק מאזורי המגורים והתאימו לעצמכם תקליטן המבין את אווירה האירוע למסיבת טרנס בהתאם לרוח התקופה.  כאשר אתם בוחרים תקליטן או די ג'יי למסיבה, במיוחד כזאת המתוכננת כבר זמן רב יש לשים לב למקצועיות התקליטן ואפשרות הגיבוי שלו במקרים של תקלות, ציוד מקצועי ותקין הוא נושא בלתי נפרד מהמסיבה והתקליטן עצמו, יש לשים לב ולשאול האם לתקליטן אותו אתם מזמינים שי לא רק את היכולת לארגן מסיבה פיצוץ אלא לדאוג שלא יהיה פיצוץ שיפסיק את המסיבה.

 

 

חיי הלילה שלכם מתחילים בסימן המוסיקלי הבא

 

בעת בחירת תקליטן למסיבה שלכם יש לשים דגש על יכולת המעקב והתאמת התקליטן לקהל המוזמנים, יכולת שימת הדגש והפיכת המסיבה לכזאת בה כמעט שאין יכולת לשמוע מה השני אומר, ולמען האמת גם להוריד את החשק מלדבר אינה פשוטה ודורשת כשרון. כמובן שזאת לא בעיה להכניס כמה דיסקים מיקסר שיעשה קצת רעש בין הקטעים המתחלפים של הלהיטים אבל כדי באמת להרים את האנשים על הרגליים תקליטן זקוק להרבה יותר מזה. היכולת להרים את האירוע ולהוביל את המסיבה כך שתדבר אל כל הנוכחים דורש אשף בתחום המוסיקה במיוחד כאשר מדובר על מסיבת טראנס.

 

מסיבת טראנס יכולה להצליח גם כאשר מארגנים מערכת שמע איכותית ואביזרי סאונד מתקדמים, אפשר אפילו להעדיף את האופציה הזאת על פני תקליטן בינוני, הנחית וניהול מסיבת טראנס מחייבת קול רדיופוני ויכולת נגיעה בקהל המוזמנים עצירה והחלפת הלהיטים בזמן ויצירת מסיבה בעלת הזרימה הנכונה.

 

מעברים נכונים בין שיר לשיר מחייבת את הדיג'יי להתמחות באומנות המיקסוס, כלומר לדעת בדיוק מהו הקטע המדויק בו ניתן לעבור מלהיט אחד ללהיט אחר, וכמובן להכיר היטב עד רמה של הכרה בעל פה של כמות גדולה של שירים, אילו שירים ניתן לשלב ובאיזו דרך על מנת לעבור משיר לשיר ולעשות מיקס איכותי יש להיעזר בשני נגני מוסיקה על מנת להפוך את המעבר לכמה שפחות מורגש על מנת שלא ליצור תחושה של תפר גס ומעבר שרירותי משיר אחד לשיר הבא אחריו.

 

בתחום התקליטנים במסיבות טראנס אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.