טראנס

 

בחירת תקליטן לחתונה: חתונות למגזר הדתי

עולם החתונות שופע רעיונות חדשים, לא מפסיקים למכור לנו את הגימיק הבא, הדבר הבא. ישנן חתונות שהן קצת שונות מהבחינה הזו. חתונות לקהל הדתי הן כאלה שמשתדלות שלמור על צניעות ושיש בהן קודים מסוימים השונים מחתונות בעולם החילוני. במאמר הבא נתמקד במוסיקה ובאופן ספציפי יותר על בחירת תקליטן לחתונה שהיא חתונה דתית.

 

טיפים חשובים לחתונה צנועה

 

כאשר בוחרים תקליטן לחתונות כאלה, חושב שהוא יהיה מהתחום-כלומר תקליטן שעובד עם קהל דתי וחילוני, דתי בלבד או אפילו חרדי. התקליטנים האלה מבינים היטב מה חתונה כזו מצריכה, כל חתונה והאופי שלה. אם ישנה הפרדה בחתונה הם ידעו לפנות לכל צד-גברים ונשים-בצורה רגישה ונכונה. לכן בחירת תקליטן לחתונה דתית צריכה בראש ובראשונה לשים דגש על תקליטן שמגיע מהתחום.

 

כאשר אנו הולכים לפגישה עם תקליטן למגזר הדתי, חשוב שתאפיינו עבורו את החתונה שלכם כדי שבחירת השירים תיטיב עם קהל המוזמנים לחתונה. ברשות התקליטנים האלה מאגר רחב של שירים של זמרים דתיים, קלאסיקות רומנטיות ועוד מבחר צנוע. כמובן שהם יקפידו שלא יופיעו בהן מילים משפת רחוב או גסות חלילה.

 

עוד דבר שמקפידים עליו בעת בחירת תקליטן לחתונה כזו הוא ההנחיה. אתם המתחתנים תבחרו באם אתם רוצים הנחיה ואם כן דעו שהנחיה כזו תהיה באופי אחר. הנחיית טקס הכניסה והיציאה מהחופה, הנחיית הסלואו הזוגי ומשך כל התיקלוט ברחבה-יעשו בצורה עדינה, צנועה ואשר עדיין תשמח את כל קהל האורחים. ישנן תוספות לתקליטנים בחתונות אלו כמו הרכבים מוסיקליים ונגנים אשר מותאמים לאופי האירוע.

 

לסיכום, בחירת תקליטן לחתונה עבור המגזר הדתי שונה במהותה מחתונה חילונית בכך שהיא צנועה יותר גם בטקס ההנחייה וגם בבחירת השירים. חשוב להגיע לפגישה עם התקליטן מוכנים, להבין מיהו הקהל שלכם ומה אתם רוצים עבורכם ועבורו. רצוי לבחור בתקליטן שיש לו ניסיון בתיקלוט עבור המגזר הדתי ובנוסף לא להסס לבקש להשתתף בחתונה בה הוא מתקלט. זיכרו שליום זה ישנה משמעות מיוחדת עבורכם כזוג ושיהיה המון בהצלחה.