טראנס

 

איך לעשות מסיבת טראנס

אין כמו מסיבת טראנס פראית כדי להעלות את מצב הרוח. סצנת הטראנס בארץ רק הולכת ומתפתח כאשר יותר ויותר ענקי טראנס בוחרים להגיע ולתת שואו לקהל הביתי. כולנו רוצים מדי פעם ליהנות מהפורקן של מסיבת טראנס אמיתית. מוזיקת הטראנס האלקטרונית היא ללא ספק בחירתם של הצעירים לנצח ולכן חשבנו לערוך עבורכם מדריך קצר כיצד להרים מסיבת טראנס לאוויר. מיד מתחילים:

  1. מקום – זה אולי הכי קשה אבן אין ברירה, חייבים למצוא מקום שבו ניתן לערוך את המסיבה. בבתים פרטיים זה קצת בעיה לערוך מסיבת טראנס משום שזה עלול להפריע לשכנים ולכן הכי טוב יהיה למצוא מקום נטוש באזור התעשייה כאשר שעות המסיבה הן גם שעות בהן המקום סגור ומסיבה של מוזיקה רועשת לא תפריע לאיש. יש ליצור קשר עם הבעלים ולסגור על מחיר שמקובל על שני הצדדים. בהרבה מקרים ניתן למצוא מחסנים ישנים מלאים בכל מיני סוגים של פסולת כמו מכונות ישנות. במקרים כאלה יש להשיג את הסכמת הבעלים ולפנות משם את הפסולת לפח. מומלץ להשתמש בחברה מתמחה אשר פינוי דירה על תכולתה אינו זר לה.
  2. מציאת תקליטן – זה כבר עניין של טעם אבל אין ספק שעליכם למצוא תקליטן שיודע להעיר את הלילה ולעשות הרבה רעש והרבה שמח. חשוב לוודא שמדובר באדם אמין שגם מגיע עם ציוד מקצועי שהולם את כמות המוזמנים ואופי המסיבה. אם לכם יש זיקה לתחום זה יכול להיות מגניב בשבילכם גם לתקלט קצת במסיבה שלכם.
  3. מציאת יחצ"ן – כדי שהמסיבה באמת תהיה פגז כדאי לשכור יחצ"ן אשר יוכל ליחצ"ן את המסיבה ולהגיע לקהלים שאתם לא יכולים להגיע אליהם. זה לא אומר שאתם לא יכולים ליחצ"ן את המסיבה גם בעצמכם בנוסף לתקליטן אך כדאי להביא איש מקצוע מתחום זה שיש לו את הקשרים הנכונים.

עכשיו רק נשאר לכם להגיע וליהנות מהמסיבה של החיים שלכם כאשר יש לכם כל מה שאתם צריכים כדי להעיף את הלילה עד השמיים. אז קדימה לכו על זה.