טראנס

 

איך לבחור מועדון בר מצווה

 

 

 

גיל מצווה הוא שלב משמעותי בחיי כל נער בישראל. חבל יהיה להניח לאירוע כה משמעותי לחלוף ללא חגיגות מתאימות. אם אין באפשרותם או ברצונכם לקיים אירוע מפואר ומהודר, מועדון טורו מציע גם אפשרות צנועות ואינטימיות יותר.

במועדון לא תפגשו חתני בר מצווה חנוקים בעניבות פרפר או מזיעים לקראת דרשה ארוכה ומשעממת. מועדון טורו הוא המקום בו הנערים נהנים וזוכים בחוויה מתוקה לכל החיים. מועדוני בר מצווה מיועדים לאירוח של כ-100 אורחים באווירה של מסיבה שמחה, תוך הצגת סרטונים על מסכי ענק, מוזיקה טובה, הפעלת בר משקאות, הגשת כיבוד ומבחר אטרקציות שפונות לקהל יעד צעיר.

מה הנער באמת רוצה?

נערים בגיל 13 לרוב יודעים בדיוק כיצד הם מבקשים לחגוג את בר המצווה שלהם וגם היכן. ההורים מתבקשים ללוות את הנער בתהליך, לכוון, להדריך אך לא לקבל את כל ההחלטות בעצמם. מועדון בר מצווה יש לבחור יחד עם הנער תוך בחינת השירותים הנוספים שמציע המקום. מועדון טורו מרכז בעבור ההורים את כל השירותים הדרושים להפקת האירוע במקום אחד. אין כל סיבה לבזבז זמן ולהתרוצץ בין כמה ספקים.

דגשים לבחירת מועדון בר מצווה

ממש כמו כל הפקת אירוע, אחר גם בר מצווה במועדון דורשת ביקור במקום, הרכבת תפריט, טעימות, קבלת החלטות, בחירת מוזיקה, ארגון קבלת פנים והזמנת צלם. הקפידו לשים דגש על כל הפרטים הקטנים ותוכלו להבטיח לאורחים שלכם חוויה של פעם בחיים. אל תשכחו לבחון את תעודת הכשרות, לבחור מוזיקה שמתאימה לכולם, לארגן פינות ישיבה, לשלב אטרקציות בצורה חכמה ולתת ביטוי להעדפות אישיות של הנער.

על בטיחות לא מתפשרים

מועדונים לבר מצווה איכותיים הם בראש ובראשונה כאלה המפעילים גם צוות אבטחה בכל אירוע. נוכחות של אנשי אבטחה בכניסה למועדון חשובה ביותר. אל תרשו לעצמכם לוותר על אבטחה או סיור במקום לאיתור תקלות בטיחות. חשוב לזכור כי כל האורחים הצעירים שמגיעים אל האירוע נמצאים תחת אחריותכם. אל תשכחו לארגן בעבורם מערך הסעות בטוח, להרחיק סכנות ולעצור כבר בשלבים מוקדמים כל בעיית התנהגות. 

צרו קשר כבר עכשיו עם טורו קלאב ותוכלו לקבל הצעה אטרקטיבית לאירוע. מועדוני בר מצווה מאפשרים לחתן השמחה לחגוג את המאורע עם כל החברים ובני המשפחה במסיבה שמחה שמעוצבת בהתאם לרצונו.