טראנס

 

אטרקציות באילת לצעירים

 

 

 

אילת היא עיר הנופש של ישראל. אין על זה ויכוח. זה ברור לחלוטין למי שגר כאן וברור גם לכל מי שמגיע לכאן מחוץ לארץ, שבלי עצירה באילת, אף נופש לא יהיה שלם. אבל מעבר להיותה בירת הנופש הישראלית היא גם עיר חיי הלילה של ישראל. עם כמות של אטרקציות באילת שלא הייתה מביישת גם עיר אירופאית.

למי שלא מבין מדובר בעיר שפשוט לא הולכת לישון. והיא מציעה לאנשים צעירים פעילויות מהנות, מעניינות ולא שגרתיות.

  • החופים - בראש ובראשונה ידוע אילת בזכות החופים המרגיעים שלה, המזמינים את הרוחצים להשתרע בכיף על כיסא נוח או מיטת שיזוף עם משקה טוב ופשוט להיכנס לטבילה צוננת ומרעננת מדי פעם.
  • מסיבות – עוד אחת מהאטרקציות הייחודיות של העיר הן המסיבות הלא נגמרות שלה. יחצ"נים רבים פועלים באזור הטיילת ובתי המלון כדי ליידע את הצעירים מתי ואיפה מתרחשות המסיבות.
  • ספוט ימי – אילת ידועה בכל העולם בזכות הספורט הימי המפותח שלה. קורסי צלילה, שנירקול, גלישה רוח, קייט סרפינג ועוד הם רק חלק ממה שמועדוני הצלילה הרבים בעיר יכולים להציע לתייר הצעיר.
  • ריף הדולפינים – לכאורה שייך לקטגוריית הספורט הימי אך אנחנו בחרנו להציג אותו בנפרד על שום שמדובר בחוויה ייחודית ומעניינת הכוללת תצפית בדולפינים בבית גידולם הטבעי ולא ממש בספורט. למי שמעוניין ניתן לצאת לצלילה מודרכת עם הדולפינים.
  • מוזיאון האימה – nightmare הוא מבוך מלא במיצגים מפחידים והוא מתהדר בכמעט 20,000 מבקרים שלא הצליחו להגיע אל סופו.
  • מוזיאון הארוטיקה – מוזיאון ייחודי מסוגו בכל הארץ ומציג עבודות המאגדות ארוטיקה ואומנות יחד. במוזיאון מספר גלריות המציגות צילומים וציורים ארוטיים ובנוסף פסלים ומיצגים ארוטיים שונים מאת יוצרים מקומיים וכן מרחבי העולם.
  • אייס ספייס – בר שלם המורכב מקרח. במקום מכונת גלידה וכן פסלי קרח מרהיבים ומיוחדים – דווקא באילת מעניין ומיוחד לשתות בבר קרח.

עם אטרקציות באילת כמו אלה שברשימה למעלה, זה לא משנה אם תכננתם נופש שליו ורגוע או בילוי רווי באדרנלין וריגוש, אילת מצוידת בכל הדרוש כדי לספק את הסחורה.